Çok Yakında bir Harry Potter Dizisi Geliyor

Harry Potter Dizisi yakında izleyicileri ile buluşacak!

Köklü fantastik roman serisi Harry Potter’ın televizyon dizisi müjdesi artık kesinleşti! Hatta büyük yapım şirketi Warner Bros’un ortak olduğu HBO Max bile, dizinin sadece küçük bir resmi duyurusunu yaparak heyecanları zirveye taşıdı. Bundan böyle, karanlık Orta Çağ’ı andıran büyülü dünyanın ve Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nun kapıları yeniden açılıyor.

Daha önceden açıklanan bilgilere göre, Harry Potter serisi yeniden uyarlanarak bir Harry Potter Dizisi haline getirilecek. Dizinin her sezonu, yedi Harry Potter kitabından birine odaklanacak ve kitapların yeniden tasarlanmış halleri izleyicileri bekliyor olacak. İlginç bir şekilde, J.K. Rowling de dizinin yapım ekibinde yer alacağı söylentileri yayılmaya başladı.

Dizide, Harry Potter filmlerinin ana müziği John Williams tarafından bestelenmişti ve bu müziğin dizide de kullanılacağı belirtildi. Bu, filmlere bir saygı duruşu niteliği taşıyacak. Ancak şimdilik, takipçilerin dizinin diğer detayları hakkında daha fazla bilgi beklemesi gerekiyor.

Harry Potter Dizisinin kitaplardaki hikayelere tamamen bağlı kalacağı ifade ediliyor.

Benzer İçerikler

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sponsorspot_img

Instagram

Öne Çıkanlar