Enis Kirazoğlu Oyun Çıkarıyor: Anomaly Agent

Anomaly Agent, yoğun aksiyon sahneleriyle dolu bir platform oyunu olarak öne çıkıyor. Oyun, cyberpunk bir evren içinde geçiyor ve oyuncuların görevi ‘anomalileri engellemek’ oluyor.

Ülkemizde oldukça popüler olan YouTube fenomeni Enis Kirazoğlu, yeni oyunu Anomaly Agent ile yerli oyun sektörüne farklı bir soluk getiriyor. Kısa sürede oyunseverlerin favorisi olması beklenen Anomaly Agent, özellikle platform oyunları hayranlarının ilgisini çekecek. Eğlenceli bir hikayeye sahip olan oyun, renkli ve aksiyon dolu bir atmosfer sunuyor. Bugün itibarıyla yayına giren oyunun Steam sayfasında yer alan detaylara göre, cyberpunk evrende synthwave müzikler eşliğinde oyunseverler bolca görev yapacak ve çatışmaya girecekler. “Anomali olayları çözen” bir ajan olarak kararlarımızla şekillendirdiğimiz hikayeye ortak olacağız ve maceramız boyunca aralıksız koşacağız.

 

Enis Kirazoğlu, Phew Phew Games’in birlikte oluşturdukları oyun ile birlikte yeni bir oyun şirketi olarak kendilerini duyurduklarını belirtti. Oyunun gelecekte konsol için de kullanılabilir olma olasılığından bahseden Kirazoğlu, kesin bir bilgi olmadığını da ekledi. Kirazoğlu’nun hedefi ise önümüzdeki oyunlarını geliştirebilecek kaynakları toplayarak küresel bir şirket haline gelmek. Siz de bu hedefe destek olmak için Steam sayfasında oyunu istek listenize ekleyebilir ve Kirazoğlu ve ekibinin emeğine saygı gösterebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sponsorspot_img

Instagram

Öne Çıkanlar