Harry Potter Quidditch Champions

Warner Bros Games, Harry Potter hayranlarını heyecanlandıran yeni bir oyun olan Harry Potter: Quidditch Champions’ın duyurusunu resmen yaptı. Bu oyun, Hogwarts Legacy’de olmayacağından eleştirilen quidditch oyununa odaklanacak. Şu anda ne zaman piyasaya sürüleceği belli değil.

Hogwarts Legacy, birkaç ay önce piyasaya sürülen Harry Potter oyunu, hayranlarını büyülerle dolu bir dünyaya bağlamıştı. Fakat maalesef, Harry Potter filmlerinde ve kitaplarında sık sık anılan quidditch adlı spor aktivitesi oyuna dahil edilmemişti. Böylece Hogwarts Legacy oyuncuları, uçan sopaların üzerinde rakipleriyle mücadele etme keyfini yaşayamıyorlardı.

Hogwarts Legacy, neden o oyunda Quidditch’in yer almadığına dair yeni bir gelişme ortaya çıkardı. Warner Bros Games, Harry Potter hayranlarını memnun edecek yeni bir oyun olan Harry Potter: Quidditch Champions’ı resmi olarak duyurdu. Bu çok oyunculu oyun, sadece Quidditch’e odaklanacak ve oyuncular, rakipleri ile Quidditch oynama fırsatını elde edecek.

Warner Bros., Games yetkilileri tarafından yapılan açıklamalarla, Harry Potter: Quidditch Champions oyununun Hogwarts Legacy oyunundan tamamen bağımsız olacağı açıklandı. Bu harika haber, Hogwarts Legacy oyununu alamayan fakat Quidditch tutkusu olan oyunseverler için de oldukça sevindirici bir gelişme. Artık Harry Potter: Quidditch Champions’ı da satın alarak bu büyülü dünyanın tadını çıkarabilecekler.

Warner Bros. henüz Harry Potter: Quidditch Champions oyunu için resmi bir çıkış tarihi açıklamadı. Fakat bilinen bir şey var ki hem konsollarda hem de PC platformunda oynanabilecek. Ayrıca PC sürümü için test programı da başlatılmış durumda. Bu linki kullanarak kaydınızı yaptırdıktan sonra gerçek oyuncularla Harry Potter: Quidditch Champions oyununu test etmek için şansınız olacak.

Benzer İçerikler

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sponsorspot_img

Instagram

Öne Çıkanlar