Star Wars Oyunu Hiç Beğenilmedi! Star Wars Jedi Survivor

Star Wars hayranlarının en çok beklediği oyunlardan biri olan Star Wars Oyunu olan Star Wars Jedi: Survivor, oyuncuların beklentilerini karşılayamadı. 1.200 TL gibi yüksek bir fiyatla satışa sunulan oyun, performans sorunlarına maruz kaldı.

Oyuncuların yoğun eleştirilerine maruz kalan oyun, ilk günlerinde açılamama, donma ve kasma gibi sorunlar yaşattı. Oyunu satın alan oyuncuların birçoğu, oyunu oynayamadan iade etmek zorunda kaldı. Oyundaki teknik sorunların yanı sıra, hikaye ve karakter gelişimi konusunda da eleştiriler yöneltildi. Star Wars Jedi: Survivor, beklenen kaliteyi sunamadığı için oyuncuların hayal kırıklığına uğradı.

Ne yazık ki PC kullanıcıları, performans sorunlarından dolayı oyunla ilgili büyük bir hayal kırıklığı yaşadılar. Star Wars Jedi: Survivor, Steam’deki olumsuz yorumlarla doldu taştı. Oyuncular, ne yazık ki bu beklenen oyunun hataları yüzünden keyif alamadılar. Umarız oyun geliştiricileri bu sorunları düzeltebilirler ve oyuncular, Star Wars evreninde daha önce deneyimlemedikleri heyecanları yaşarlar.

İş performansı söz konusu olduğunda, işler değişiyor. Bazı insanlar sadece 30 fps’e bile ulaşamadıklarını iddia ederken, diğerleri ise oyuna hiç erişemediklerinden yakınıyorlar.

Steam’de oyun sayfasına girildiğinde, 12.000 üzerinde yapılan yorumdan oluştuğunu ve bunların yalnızca yarısının olumlu olduğunu gözlemleyebiliriz. Diğer yarısı ise özellikle performans ve optimizasyon sorunları ile ilgili olumsuz yorumlardan oluşuyor. Bir kez daha tarih tekerrür ediyor ve Cyberpunk 2077‘nin ilk günlerini yaşıyoruz gibi görünüyor.

EA şu anda oyunun performansını ve optimizasyonunu iyileştirmeye yönelik bir güncelleme üzerinde çalışıyor. Bu güncelleme yayınlandığında, oyun hakkındaki yorumların “Karışık”tan “Olumlu”ya dönmesini umut ediyoruz. Ancak, bu değişim için henüz kesin bir tarih belirtilmemiştir ve ilerleyen dönemlerde ne gibi gelişmelerin yaşanacağını göreceğiz.

Benzer İçerikler

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sponsorspot_img

Instagram

Öne Çıkanlar